2 Instant Espresso Martinis Made WIth Craftmix

Craftmix Espresso Martini zostało wybrane jako pozycja obowiązkowa w tym sezonie jesiennym, po tym jak zostało włączone do inauguracyjnej dostawy dla Ellen’s Game Night Club, zupełnie nowej oferty The Ellen Shop.

Los Angeles, Kalifornia – Craftmix, oryginalny błyskawiczny mikser do koktajli i mocktaili, z przyjemnością ogłasza przełomową współpracę z Ellen’s Game Night Club w ramach inauguracyjnej jesiennej edycji. Współpraca ta wprowadza ekscytujący akcent do Państwa jesiennych spotkań, łącząc wyrafinowane smaki Craftmix Espresso Martini z innymi pysznymi przekąskami, które z pewnością przypadną do gustu w Ellen’s Game Night Club. Z pewnością zapewni to wieczór pełen zabawy, radości i śmiechu z przyjaciółmi i rodziną!

Błyskawiczne Craftmix Espresso Martini jest gotowe w mniej niż 30 sekund i wymaga jedynie wody do koktajli typu mocktail i 1 uncji wódki do klasycznego koktajlu. Zawiera prawdziwą kawę espresso z 30 mg kofeiny na porcję, dzięki czemu otrzymują Państwo kopa bez wysokiej zawartości cukru. Proszę wmieszać kawę do wody z wódką lub użyć shakera z lodem, aby uzyskać doskonałą pianę. Tak czy inaczej, z pewnością zadowoli kubki smakowe i gości, którzy nie uwierzą, że można przygotować ten barowy napój w zaciszu własnego domu. Craftmix Espresso Martini – gdzie kawa łączy się z koktajlem, a każdy łyk jest wykwintny.

Ellen’s Game Night Club to nowy kwartalny klub dla tych, którzy kochają gry tak samo jak Ellen! Ich inauguracyjna jesienna dostawa została zaprojektowana tak, aby dodać śmiechu i wspólnoty do każdego spotkania, co czyni ją idealnym połączeniem z Craftmix Espresso Martini. Zwycięstwo w Game Night Club jest jak zdobycie Oscara, ale lepsze, ponieważ jest nagroda! Połączenie gier, jedzenia i napojów z pewnością dostarczy wrażeń jak żadne inne.

“Jesteśmy podekscytowani współpracą z Ellen’s Game Night Club i zaszczyceni, że nasz smak Espresso Martini został wyróżniony przez Ellen jako obowiązkowy mocktail i mikser koktajlowy w całym domu. Natychmiastowy urok naszego Espresso Martini w połączeniu z łatwością tworzenia tego, co zwykle jest skomplikowanym przepisem na koktajl rzemieślniczy, sprawia, że idealnie nadaje się na wieczory gier i z pewnością doprowadzi do niezapomnianych chwil dla uczestników” – powiedział Jake Tannenbaum, dyrektor generalny i założyciel Craftmix.

Ta ekscytująca współpraca zaprasza entuzjastów do rozkoszowania się nieodpartym połączeniem Craftmix Espresso Martini i zabawnych gier Ellen’s Game Night Club, obiecując zachwycającą i porywającą jesień. Mogą Państwo delektować się tym napojem niezależnie od tego, czy lubią Państwo koktajle, czy mocktaile, więc nikt nie zostanie pominięty w tej mieszance pysznych smakołyków na wieczór gier.

O Craftmix:
Craftmix to wiodąca marka w świecie miksologii, oferująca wygodne, najwyższej jakości mieszanki koktajlowe zaprojektowane z myślą o nowoczesnym stylu życia. Craftmix upraszcza sztukę tworzenia koktajli, zapewniając entuzjastom koktajli wspaniałe i spójne doświadczenie. Niskosłodzony, niskokaloryczny smak Espresso Martini wykonany z całkowicie naturalnych składników jest natychmiastowym faworytem o autentycznym smaku, do którego są Państwo przyzwyczajeni w barze. Proszę spróbować już teraz, odwiedzając stronę craftmix.com.

O Ellen’s Game Night Club:
Przedstawiamy Game Night Club – kwartalne członkostwo dla miłośników gier. Każda dostawa Game Night Club zawiera ulubione gry Ellen oraz wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować epicki wieczór gier w domu, z przyjaciółmi i rodziną – wysyłane prosto do Twoich drzwi. Proszę zarejestrować się już dziś na stronie ellenshop.com/gamenightclub

Kontakt dla mediów:
Scott Berty
Dyrektor marketingu, Craftmix
Craftmix Inc.
marketing@craftmix.com