W szkole średniej zawsze zaspałem. Myślałem, że po prostu nie jestem “poranną osobą” i nigdy nią nie będę. Na studiach zaspanie zaczęło odbijać się na moich wynikach. Wciąż pamiętam pierwszy semestr, w którym zbyt wiele razy zaspałem na budzik i spóźniłem się na egzamin. Wiedziałem, że coś musi się zmienić.

Od tego dnia byłem zdeterminowany, aby znaleźć sposób na stanie się “poranną osobą”. Po ukończeniu studiów znalazłem partnera na siłownię, z którym spotykałem się każdego ranka o 4:45. To była moja stała, która wyciągała mnie z łóżka na czas przez następne 3 lata; rodzaj “wymuszonej” odpowiedzialności, ponieważ wiedziałem, że ktoś będzie na mnie czekał, jeśli zaspałem.

Poranny koktajl wczesnego ptaka

Wszystko to skończyło się, gdy moja żona i ja zdecydowaliśmy się w tym roku przenieść naszą rodzinę. Codzienna rutyna, której byłem tak pewny, rozpadła się i szybko wróciłem do starych nawyków nadmiernego spania. Musiałem znaleźć nowe rozwiązanie: wprowadzić EarlyBird.

Zobaczyłem reklamę produktu o nazwie “EarlyBird Morning Cocktail” i wszystkie twierdzenia, że pomaga ludziom stać się “wczesnym ptaszkiem”. Nieprzekonany, mimo to kupiłem go z desperacji, że może rzeczywiście jest zgodny z twierdzeniami. Zdecydowałem się na 45-dniowe wyzwanie przebudzenia (więcej na ten temat poniżej).

Krótko mówiąc, piłem EarlyBird każdego ranka, gdy tylko włączył się mój budzik, przez 45 dni z rzędu i nie zawiodłem w wstawaniu na czas ani jednego dnia. Koktajl EarlyBird Morning działa, ale w inny sposób, niż mogłoby się wydawać. Oto co odkryłem.

*Pierwotnie sporządziłem tę recenzję w 2021 roku i chciałem przedstawić aktualizację po prawie półtora roku użytkowania. EarlyBird nadal jest moim ulubionym porannym napojem. całkowicie zastąpił moje poranne napoje energetyczne (a także jest znacznie zdrowszą opcją). Konsekwentnie używam również ich produktu Night Cap i mogą Państwo przeczytać więcej o moich doświadczeniach z nim tutaj. Zespół EarlyBird konsekwentnie wprowadza nowe smaki i produkty, a ten artykuł będzie zawsze na bieżąco z nowymi wydaniami i testami.

**Dodatkowo, moja żona zaczęła pić EarlyBird dla kaprysu kilka miesięcy temu po tym, jak widziała mnie pijącego go przez ponad rok. Okazało się, że go uwielbia. Kiedyś zaczynała każdy dzień od porannej kawy, jak większość ludzi. Kiedy zaczęła używać EarlyBird, to pomogło jej się obudzić i szybciej usunąć “mgłę mózgową”. Nadal pije poranną kawę kilka godzin później dla przyjemności, ale Earlybird jest teraz jej ulubionym napojem zaraz po przebudzeniu. Najbardziej lubi smak Strawberry Daiquiri!

***Kończyło się na tym, że kupiłem EarlyBird mojemu ojcu na Boże Narodzenie i właśnie zaczyna go dzisiaj. Mam duże nadzieje, a na marginesie, EarlyBird wraz z shakerem to świetny prezent!

Na początek trochę informacji o tym, czym w ogóle jest EarlyBird Morning Cocktail. EarlyBird został założony przez faceta o imieniu Chuckie, który, jak można się domyślić, miał trudności z wczesną pobudką. Po przetestowaniu różnych mikstur przez ponad 400 poranków, wymyślił coś, co uważał za idealny napój. O składnikach dowiedzą się Państwo poniżej.

Napój EarlyBird opiera się na trzech kluczowych elementach, które pomagają w porannym rozruchu. Te trzy rzeczy to czysta energia, nawodnienie i poprawa nastroju. Ten poranny koktajl, jak go nazywają, zawiera składniki, które pomagają we wszystkich trzech obszarach, aby pomóc Państwu przyspieszyć dzień i stać się wczesnym ptakiem.

Nazwa EarlyBird pochodzi od starej analogii “wczesny ptak dostaje robaka”. Analogia ta oznacza, że ten, kto wstaje wcześnie, zyskuje przewagę w ciągu dnia w porównaniu do wszystkich innych, a zatem otrzymuje za to nagrodę.

Takie jest właśnie założenie tego napoju, więc jego nazwa bardzo pasuje do kontekstu.

Poranny koktajl

Kiedy kupiłem EarlyBird, chciałem dać sobie najlepszą szansę na to, by zadziałał. Chociaż miałem nadzieję, że zawartość napoju mi pomoże, z góry wiedziałem, że nie będzie to magiczna kula. Musiałem na to zapracować, a napój miał mi to ułatwić.

Ponieważ EarlyBird zawiera 45 porcji, zdecydowałem się na 45-dniowe wyzwanie. Zwykle, gdy budziłem się wcześnie, budziłem się wcześnie w dni powszednie i spałem w weekendy. Zawsze czułem, że to mi szkodzi (nawet jeśli w tej chwili spanie jest świetnym uczuciem), ponieważ wytrącało to moje ciało z rytmu, który ustaliłem w ciągu tygodnia.

Tak więc moim zobowiązaniem na następne 45 dni była pobudka o 4:45 rano, każdego dnia. Dorzuciłem również kilka innych elementów do mojego wyzwania, które musiały być realizowane każdego dnia, w tym cel spożycia wody (8-12 uncji szklanek wody), cel fitness (trening raz dziennie) i cel duchowy (czytanie nabożeństw każdego dnia).

Chciałem dodać dodatkową motywację do osiągnięcia tych celów, więc dodałem zakład. Duży zakład. Poinformowałem moich bliskich przyjaciół i rodzinę, że każdego dnia będę wrzucać do puli 100 dolarów. Suma ta miała rosnąć dzień po dniu, aż do końca roku. 45-dniowego wyzwania.

Gdybym odniósł sukces, mógłbym przeznaczyć pieniądze na nagrodę dla siebie. Jeśli mi się nie powiedzie, przekażę całą pulę na cele charytatywne. Tak więc porażka w dniu 1 kosztuje mnie tylko 100 USD. Porażka w dniu 45 kosztuje mnie 4500 USD.

Mój EarlyBird dotarł pocztą i rozpocząłem wyzwanie następnego ranka. Nie było odwrotu.

Tak, to działa i to z trzech powodów. Po pierwsze, ma składniki, które pomagają w nawodnieniu, energii i nastroju. Wszystkie te czynniki są bardzo ważne dla wczesnego budzenia się.

Następnie zapewnia spójną rutynę, na którą może liczyć Państwa organizm. Budzik się włącza, wypijamy napój, wstajemy z łóżka. Rutyny są potężne w utrzymywaniu spójności; proszę nie lekceważyć siły prostych rutyn.

Wreszcie, nawet jeśli składniki nie były najwyższej klasy, należy wziąć pod uwagę efekt placebo. Napój może być po prostu wodą smakową, ale jeśli wierzy Pan, że pomaga, to prawdopodobnie tak będzie. Nasze umysły są niezwykle potężne, a myślenie, że coś pomoże, nawet jeśli tak nie jest, często wystarcza, aby popchnąć nas do działania.

Koktajl EarlyBird Morning, moim zdaniem, smakuje świetnie. Początkowo martwiłem się o to, ponieważ jestem wybredny, jeśli chodzi o smaki. Większość napojów białkowych i przedtreningowych sprawia, że chce mi się wymiotować. Nie chciałem, aby budzenie się każdego ranka i picie tego napoju sprawiało mi lęk.

Ku mojemu zaskoczeniu odkryłem, że naprawdę podoba mi się ten smak. Kupiłem smak Morning Mimosa i polubiłem go od pierwszego dnia. Napełniam shaker EarlyBird 8 uncjami wody i wypijam cały napój w kilka sekund.

Nawet gdybym nie przepadał za tym smakiem, mógłbym wypić go na tyle szybko, że nie miałoby to znaczenia. Szybkie wypicie to zresztą zalecana przez nich metoda spożycia.

W rzeczywistości zalecają wypicie go przed wyłączeniem alarmu, ale nigdy tego nie próbowałem, ponieważ moja żona prawdopodobnie by mnie zabiła.

Przed zakupem przeczytałem kilka recenzji, które mówiły, że ma “pikantny” posmak. Osobiście tego nie doświadczyłem. W smaku jest lekka “pikantność”, ale nic przytłaczającego (a jestem dzieckiem, jeśli chodzi o cokolwiek zdalnie pikantnego).

Od czasu mojego zakupu pojawiły się nowe smaki, niektóre w limitowanych edycjach. Na dole tego artykułu zamieściłem listę wszystkich wypróbowanych przeze mnie smaków i moje przemyślenia na temat każdego z nich. Mogą Państwo zapisać się na listę mailingową, aby otrzymywać powiadomienia o nowych smakach. Jestem pewien, że w niedalekiej przyszłości dodadzą do swojej oferty kilka innych smaków.

Poranny koktajl

W tym miejscu przechodzimy do sedna sprawy. Jestem kujonem, jeśli chodzi o sprawdzanie, czy coś jest rzeczywiście skuteczne, czy tylko świetnym marketingiem. Z zawodu jestem marketingowcem, więc dość łatwo rozpoznaję chwyty marketingowe.

Jeśli nie są Państwo zainteresowani dogłębnym analizowaniem głównych składników, mogą Państwo przejść do następnej sekcji.

Jeśli są Państwo zainteresowani, zamierzamy szybko przyjrzeć się każdemu składnikowi i skorzystać z Google Scholar, aby pomóc nam znaleźć odpowiednie artykuły naukowe na temat tego, czy składniki są klinicznie udowodnione, że robią to, co mówią założyciele EarlyBird.

Google Scholar jest zawsze najlepszą metodą do robienia tego w przypadku wszystkiego, co dotyczy odżywiania. Nie jestem w stanie powiedzieć, ile razy widziałem, jak główne magazyny i strony internetowe poświęcone zdrowiu i fitnessowi twierdzą coś o składniku, który nie ma żadnych badań klinicznych potwierdzających to. Proszę spojrzeć na fakty.

“Supercharged Hydration Blend”, jak to nazywają, to pierwszy zestaw składników. Składniki te mają za zadanie nawodnić organizm.

Kiedy śpisz, nie pijesz wody, ale twoje ciało nadal ją uwalnia. Oznacza to, że budzą się Państwo odwodnieni.

Próba wstania z łóżka, gdy organizm nie jest odpowiednio nawodniony, utrudnia wszystko. Sprawi to, że ciało i mózg będą zamglone.

Aby temu zaradzić, EarlBird wykorzystuje cztery różne składniki: Magnez, wapń, potas i sód. Technicznie rzecz biorąc, pięć składników, ponieważ mają Państwo 8-12 uncji wody, z którą je Państwo piją, a co jest lepsze w nawadnianiu niż woda.

Magnez pomaga w nawodnieniu, wśród wielu innych rzeczy. Magnez pomaga w utrzymaniu energii, nawodnienia, siły mięśni, elastyczności mięśni i pomaga regulować sen i stres.

Powodem, dla którego magnez jest zawarty i wymieniony w składnikach “nawadniających”, a nie w składnikach “energetycznych”, jest to, że magnez jest jednym z podstawowych elektrolitów potrzebnych do prawidłowego nawodnienia.

Magnez jest świetnym składnikiem zawartym w takim napoju, ale prawdziwe pytanie, które musimy zadać wszystkim suplementom, które przyjmujemy, brzmi: “czy ten składnik jest odpowiednio dozowany?”.

Posiadanie świetnego składnika, który jest niedostatecznie dawkowany, jest stosunkowo bezużyteczne. EarlyBird zawiera 50 mg magnezu. Dawkowanie magnezu, a raczej ustalenie idealnej dawki nie jest niezwykle proste.

Magnez może być stosowany jako suplement w celu zwalczania wielu różnych dolegliwości. Oznacza to, że w zależności od tego, co chcą Państwo osiągnąć, dzienne zalecane spożycie magnezu wynosi od 310 mg do 2500 mg, co jest bardzo szeroką skalą.

EarlyBird nie zbliża się nawet do dolnej granicy zalecanej skali, ale niekoniecznie musi. Państwa organizm otrzymuje magnez poprzez pokarmy spożywane w ciągu dnia.

Celem umieszczenia go w napoju takim jak ten jest zapewnienie organizmowi początkowego zastrzyku energii. Biorąc pod uwagę, że jest to podstawowy elektrolit, jest on dobrze dozowany, aby mieć zamierzony wpływ na nawodnienie.

Wapń przynosi więcej korzyści niż tylko wzmocnienie kości. Jest również ważny w pomaganiu organizmowi w zatrzymywaniu i wykorzystywaniu płynów. Po nocnym odwodnieniu, zwiększenie retencji płynów może szybko poprawić nawodnienie organizmu.

Earlybird zawiera 40 mg wapnia. To raczej mało. W przeciwieństwie do magnezu, zalecane dzienne spożycie wapnia dla dorosłych wynosi od 1000 do 2000 mg. Oznacza to, że EarlyBird zapewnia tylko 5-2,5% zalecanego dziennego spożycia.

Ponownie, wapń, podobnie jak magnez, pochodzi z żywności i wody, którą piją Państwo w ciągu dnia. Ten poranny koktajl nie musi zawierać całej dziennej dawki, ale powinien zawierać przyzwoitą porcję.

Teraz, mimo że uważam, że mogłyby one zawierać większą dawkę wapnia, weźmy to pod uwagę. Gatorade i Powerade również twierdzą, że pomagają w nawodnieniu i wymieniają wapń jako główny składnik. Badania wykazały jednak, że Gatorade i Powerade zawierały tylko od 2,5 do 7 mg wapnia.

Aby spojrzeć na to z innej perspektywy, otrzymują Państwo więcej wapnia niż pijąc przeciętną szklankę wody z kranu.

Tak więc, chociaż uważam, że korzystne byłoby włączenie większej ilości wapnia, w porównaniu do innych popularnych napojów, których deklarowanym celem jest tylko zwiększenie nawodnienia, EarlyBird radzi sobie całkiem nieźle. W tym przypadku również im odpuszczę.

Najważniejszą częścią nawodnienia jest sód. Jest on podstawą prawie każdego napoju sportowego, który pomaga w szybszym nawodnieniu. Sód w Early Bird wynosi 120 mg, a dla porównania Gatorade zawiera 270 mg.

Sód pomaga zmniejszyć utratę płynów z organizmu w wyniku wydalania moczu, pomagając w ten sposób utrzymać odpowiednie nawodnienie. Wbrew powszechnemu przekonaniu, większe spożycie sodu nie jest szkodliwe, jeśli pije się wystarczającą ilość wody w ciągu dnia. Nawet diety o bardzo wysokiej zawartości sodu mogą być zdrowe, o ile pije się odpowiednią ilość wody w celu wypłukania sodu z organizmu.

Chociaż 120 mg to około połowa tego, co zawiera większość napojów dla sportowców, jest to nadal dość dobra dawka, biorąc pod uwagę inne składniki, które również pomagają w nawodnieniu.

Istnieją jony dodatnie i ujemne, które przenoszą ładunki elektryczne. Potas jest jonem naładowanym dodatnio, dlatego też organizm wykorzystuje go do utrzymywania równowagi płynów w ryzach. Proces sygnałów elektrycznych komunikuje ruch mięśni i impulsy nerwowe (czyli pomaga organizmowi prawidłowo wykorzystać nawodnienie do działania).

Niezależnie od tego, czy jest to napój energetyczny, kawa czy espresso, celem każdego po przebudzeniu jest uzyskanie przypływu energii. Nawet niewielki zastrzyk energii może pomóc. Poniższe składniki wchodzą w skład mieszanki EarlyBird Energy Blend.

Mieszanka czystej energii nie zawiera konkretnych ilości składników, a jedynie jakie składniki wchodzą w jej skład. Trudno jest określić poziom każdego składnika, ale dołożymy wszelkich starań, aby to wyjaśnić.

L-tyrozyna jest aminokwasem nieistotnym, który może być stosowany w celu zwiększenia poziomu dopaminy i poprawy wydajności. Oferuje również opcję całkowicie naturalnego, bardziej zrównoważonego sposobu osiągnięcia tego rezultatu przez użytkowników, zamiast stosowania psychostymulantów, które wiążą się z niepożądanymi skutkami ubocznymi, takimi jak niepokój lub uzależnienie.

W badaniach naukowych wykazano, że 2 g tyrozyny ma podobne działanie wzmacniające jak leki powszechnie kojarzone z ADHD, takie jak amfetamina, jeśli chodzi o poprawę koncentracji i nastroju.

Dla tych, którzy czują się wyczerpani psychicznie, tyrozyna może być właśnie tym, czego potrzebują. Nie tylko poprawia wydajność fizyczną, ale badania wskazują, że równie dobrze zwiększa wydajność umysłową! Jedno z badań w szczególności wykazało, że spożywanie 2 g tyrozyny znacznie poprawiło pamięć, podczas gdy inne badanie wykazało poprawę kreatywnego myślenia.

2 g L-tyrozyny nie jest oczywiście zawarte w EarlyBird, ponieważ cała mieszanka energetyczna, w tym wiele innych składników, wynosi tylko 575 mg.

Składniki są zwykle wymienione na etykiecie w kolejności od największej do najmniejszej ilości, a L-tyrozyna jest wymieniona jako pierwsza. Następny jest PurCaf, który zawiera 100 mg. Oznacza to, że dawka L-tyrozyny jest prawdopodobnie wyższa niż 100 mg.

Sklasyfikowałbym ten składnik jako świetny, ale z pewnością w zbyt małej dawce w porównaniu z wynikami głównych badań.

Pierwsza forma kofeiny w EarlyBird pochodzi z PurCaf. PurCaf to po prostu kofeina w proszku uzyskana z organicznych ziaren zielonej kawy. W procesie ekstrakcji wykorzystano tak zwaną “czystą wodę”, aby nadać kofeinie bardziej naturalny smak. Daje to 100 mg kofeiny

Kolejnym źródłem kofeiny jest jabłczan kofeiny. Można go uznać za wolno uwalniającą się kofeinę w porównaniu do PurCaf, która jest szybciej trawiona.

Jabłczan dikafeiny to jedna cząsteczka kwasu jabłkowego (jabłczanu) połączona z dwiema cząsteczkami kofeiny. Spowalnia to tempo, w jakim kofeina może być przetwarzana przez organizm, co wydłuża okres przydatności kofeiny i zapobiega typowemu załamaniu doświadczanemu po wypiciu kofeiny.

Dawka tego składnika wynosi 50 mg, co daje całkowitą zawartość kofeiny w produkcie EarlyBird na poziomie 150 mg.

Mieszanka przeciwutleniaczy EarlyBird zawiera różne przeciwutleniacze. Jest to nieco kłopotliwe, dlaczego są one wymienione w mieszance energetycznej, ponieważ najbardziej znaczące korzyści przeciwutleniaczy nie są energetyczne. Normalne korzyści wymienione w badaniach klinicznych obejmują zdolność do redukcji “wolnych rodników” (złych komórek), zmniejszenie ryzyka chorób serca, raka i cukrzycy.

Energia nie jest zazwyczaj główną zaletą przeciwutleniaczy. Jest to świetny składnik, który można włączyć do porannego napoju takiego jak ten, ale główne korzyści nie występują w postaci zwiększonej energii.

Poranny koktajl

Ostatnią grupą składników jest mieszanka poprawiająca nastrój. Zanurzmy się i zobaczmy, co mamy tutaj do zaoferowania.

Ashwagandha, znana również pod techniczną nazwą KSM-66, jest jednym z moich ulubionych składników tego produktu. KSM-66 został opracowany na podstawie ponad 14 lat badań. Niektóre korzyści obejmują:

– Zmniejszony stres, niepokój, poziom kortyzolu i związane ze stresem zachcianki żywieniowe.

– Promowanie lepszej pamięci i funkcji poznawczych

– Promowanie wytrzymałości, siły, wielkości mięśni i szybkości regeneracji mięśni

– Zwiększona sprawność seksualna u mężczyzn i kobiet oraz testosteron u mężczyzn

Istnieje wiele badań klinicznych potwierdzających ten składnik. Jedną z innych korzyści, a konkretnie korzyścią wymienioną przez EarlyBird, jest ograniczenie tak zwanej “mgły mózgowej”, która występuje po pierwszym przebudzeniu.

Podczas gdy typowa zalecana dawka wynosi około 600 mg, w EarlyBird jest jej znacznie mniej. Nadal przynosi korzyści, ale nie są one tak znaczące, jak mogłyby być. Chciałbym zobaczyć, jak zwiększają zawartość tego składnika w przyszłości.

EarlyBird zawiera jeden z bardziej popularnych nootropów dostępnych obecnie na rynku, NeuroFactor.

Wykazano klinicznie, że NeuroFactor znacząco zwiększa poziom kluczowego neuroproteiny (BDNF) niezbędnego do uczenia się, pamięci i wyższego myślenia. NeuroFactor jest postrzegany jako kolejna wielka rzecz w dziedzinie zdrowia poznawczego od czasu jego premiery w tym roku – już teraz staje się popularny wśród studentów poszukujących dodatkowej przewagi.

Dzięki latom spędzonym na opracowywaniu, całkowicie naturalny suplement wielokrotnie udowodnił, że zauważalnie zwiększa produkcję BDNF, co może mieć kluczowe znaczenie dla poprawy procesów mózgowych, takich jak regulacja nastroju i umiejętności poznawcze, takie jak czytanie ze zrozumieniem lub koncentracja uwagi.

Jest to doskonały dodatek do innych głównych składników wspomagających funkcjonowanie mózgu z samego rana.

BioPerine to ekstrakt z czarnego pieprzu, znany z wysokiej zawartości piperyny. Piperyna wyzwala uwalnianie dopaminy poprzez aktywację receptora TRPV w mózgu, wyzwalając aktywność współczulnego układu nerwowego i zwiększając poziom substancji chemicznej znanej jako dopamina. Co więcej? Piperyna pomaga zwiększyć poziom dopaminy zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio w mózgu, co dodatkowo poprawia nastrój, koncentrację i skupienie.

Kolejny doskonały, dobrze przebadany składnik, który można włączyć do porannego koktajlu.

Składniki zawarte w koktajlu EarlyBird Morning są dobrze przemyślane pod kątem zamierzonego celu, jakim jest pomoc w porannym wstawaniu i działaniu.

Lista składników zawiera klinicznie potwierdzone składniki, które pomagają w wielu kwestiach niezbędnych do prawidłowego rozpoczęcia poranka.

Jedynym zarzutem jest brak odpowiedniego dawkowania niektórych składników. Chociaż same składniki są świetne, uważam, że byłby to jeszcze silniejszy produkt z wysokimi dawkami niektórych podstawowych składników.

EarlyBird kosztuje 68 USD bez naszego 10% kodu rabatowego. Jeśli skorzystają Państwo z naszego kodu kuponu LEGIONARY10, zapłacą Państwo 61,20 USD z bezpłatną wysyłką, co daje łączną kwotę 1,36 USD za porcję.

Wiem, jaka jest Państwa pierwsza myśl: “to zdecydowanie za drogo”. I ja również miałem taką początkową reakcję. Ale proszę pomyśleć o tym w inny sposób.

O ile więcej mógłby Pan osiągnąć w życiu, gdyby był Pan w stanie obudzić się każdego ranka, kiedy Pan chce, aby rozpocząć dzień? Ile byłaby dla Pana warta dodatkowa godzina lub dwie dodane do każdego dnia? Mam nadzieję, że znacznie więcej niż 1,36 USD.

Jeśli osiągają Państwo wysokie wyniki i obecnie nie czują, że wykorzystują swój potencjał, proszę potraktować to jako inwestycję w osobiste cele, zdrowie i dobre samopoczucie, a nie dodatkowy wydatek w miesiącu.

Jeśli kupuje Pan/Pani ten produkt tylko po to, by rano wypić drinka, to nie jest on tego wart. Jeśli kupuje Pan/Pani ten produkt, aby poprawić jakość swoich poranków i zwiększyć produktywność, to inwestycja 1,36 USD jest moim zdaniem więcej niż warta.

Poranny koktajl

Przy zakupie koktajlu EarlyBird Morning dostępna jest dodatkowa sprzedaż w postaci butelki z shakerem w stylu koktajlowym ze stali nierdzewnej. Kosztuje ona 17 dolarów. Zdecydowałem się dodać ją do mojego pierwszego zamówienia.

Chociaż jest to drogie jak na prostą butelkę z shakerem, uważam, że pomaga to w uczynieniu tego systemu trwałym. Posiadanie nowego napoju, z nową butelką przeznaczoną dla niego, siedzącego obok łóżka każdej nocy i czekającego na pana rano, jest po prostu silniejszym motywatorem niż chwytanie starej butelki z shakerem do białka z szafki, aby ją wrzucić.

Nie muszę szukać nowej butelki każdej nocy. Ta jest zawsze tam, gdzie jej potrzebuję i służy tylko jednemu konkretnemu celowi. Kiedy widzę tę butelkę, mój umysł natychmiast wie, czego się spodziewać.

W Państwa przypadku może być inaczej. Każda stara butelka wystarczy, aby umożliwić Państwu spożycie napoju, ale to było coś, co naprawdę cieszę się, że dodałem do mojego zamówienia.

Tak, koktajl EarlyBird Morning jest niezwykle skuteczny dla każdego, kto ma trudności z wczesną pobudką. Połączenie poprawy nastroju, energii i nawodnienia zapewnia organizmowi dokładnie to, czego potrzebuje, aby włączyć się i funkcjonować z maksymalną wydajnością z samego rana.

Aby uzyskać 10% zniżki na Earlybird Morning Cocktail, proszę użyć kodu kuponu LEGIONARY10 przy kasie. Otrzymają Państwo również bezpłatną wysyłkę.

Mogą Państwo zakupić EarlyBird na ich stronie internetowej tutaj, a także otrzymać darmowy shaker + darmową wysyłkę w ich ofertach.

Poranny koktajl EarlyBirds

Jest to smak OG EarlyBird. Prawdopodobnie skończyłem 3-4 tubki tego smaku, zanim kupiłem inne. To wciąż mój ulubiony. Chociaż osobiście nie powiedziałbym, że smakuje jak krwawo-pomarańczowa mimoza, to powiem, że jest łatwy do picia i nie mogę się go doczekać.